Buxoro viloyatining Buxoro shahrida sayyor qabul bo'lib o'tadi
Buxoro viloyatida Raqamli texnologiyalar vazirligi huzuridagi Kosmik tadqiqotlar va texnologiyalar agentligi tomonidan kosmik sohada jismoniy va yuridik shaxslar tomonidan kelib tushayotgan murojaatlarni o‘rganish muammoli masalalarni joyida bartaraf etish choralarini ko‘rib chiqish bo‘yicha Raqamli texnologiyalar vazirligi rahbariyati hamda Agentlikning mas'ul xodimlari ishtirokida 2023-yil 22-sentabr kuni soat 10:00 da fuqarolar bilan ochiq sayyor qabul o‘tkaziladi.
Shu munosabat bilan sizda Kosmik soha xizmatlaridan foydalanishda muammolar, sohani rivojlantirish yuzasidan takliflaringiz bo‘lsa, sayyor qabulga tashrif buyurishingiz so‘raladi.

В Бухарской области 22 сентября текущего года в 10:00 пройдет открытый выездной прием с гражданами, где Агентство космических исследований и технологий при Министерстве цифровых технологий рассмотрит обращения, поступившие от физических и юридических лиц, меры по устранению проблемных вопросов в космической сфере, с участием руководства Минцифры и ответственных сотрудников Агентства.
В связи с этим, приглашаем на выездной прием, с вопросами и предложениями в сфере использования услуг космической сферы и по развитию отрасли.